0216 377 80 86 info@istanbulotopar.com
Cumhuriyet Mahallesi Mert Sk No:3/B Kartal / İstanbul

Kalite Politikası

Müşteri memnuniyetini daima zirvede tutan bir firma olarak kaliteli, güvenilir ve zamanında ürün sunmak bizler için büyük önem taşır. İstanbul Oto Parçaları LTD. ŞTİ’nin kalite politikası şirketimizin vizyonunu temel alır. Kuruluşundan itibaren hedefleri ile kalite anlayışını bütünleştiren firmamız bu anlayışın sürdürülebilirliğinden de sorumludur. Otomotiv Yedek Parça sektöründe kalite politikası adı altında performans(verimlilik), hizmet, planlara uygunluk ve yenilikçiliği ile ilgili çalışmaları yürütüyoruz. Müşterilerimize olan sorumluluğumuzun daima bilincinde olup pazardaki değişiklikleri yakından takip ederek yeni fikirleri birleştirmekten kaçınmıyoruz. Personellerin de memnun olacağı bir çalışma ortamı içerisinde firmamızın hedeflerine daha iyi ulaşacağımıza ve verimliliği arttırabileceğimize inanıyoruz. (iyileştici ve geliştirici yaklaşım benimsemek) Deneyimli personellerimiz sayesinde müşteri ihtiyaçları iyi analiz edilmiş olup işin her aşaması kalite politikası gereğince gözlemlenmektedir.

Filtreler, aracınızın dışardan pekte fark edilmeyen ama hayati öneme sahip unsurlarıdır. Onları göremezsiniz, onları duyamazsınız - ve yinede performanslarından ödün vermezler. Temizleme işlevleriyle filtreler, modern motorların düzgün çalışması ve ömrü için çok önemlidir. Bu nedenle yüksek bir kalite seviyesi önemlidir. Bununla birlikte, filtrelerin kalitesi dışarıdan kolayca anlaşılmaz. Filtre markası seçiminde sertifikalı, kaliteli ve yüksek güvenlik derecesi değişkenlerine odaklanmanız önemlidir.

Motoline ürünleri her zaman aracınız için orijinal parça kalitesi garanti eder. Kalite – kontrol sürecimiz sıkıdır. Hataya sebebiyet vermez. Geliştirme Süreci Araştırma ve geliştirme Motoline için öncelikli bir süreçtir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için, ürünün fikir aşamasından seri üretim başlangıcına kadar kademeli olarak kalite yönetimi politikası uyguluyoruz. Geliştirme aşamasında bile, en modern teknolojiye sahip test cihazları kullanılır. Prototipler, geliştirme konumlarımızda çok sayıda fonksiyonel ve dayanıklılık testine tabi tutulur. Sadece bu testler geçildiğinde, merkezi yönergelerimize uygun olarak seri üretim için start verilir. Bu şekilde, yalnızca Motoline orijinal ekipman kalitesi etiketini kazanmış ürünlerin bayilere ve müşterilere teslim edilmesini sağlıyoruz.

Üretim Süreci
Motoline ürünleri, dünyanın dört bir yanındaki bitkilerde üretilmektedir. Tüm üretim yerleri Lübliyana, Slovenya Fabrikamız tarafından belirlenen sıkı kalite kurallarına göre çalışır. Üretim süreçleri her ürün için tam olarak tanımlanmıştır ve üç kategoriye ayrılabilir: temel süreçler, anahtar süreçler ve çekirdek süreçler. Bir Motoline filtresinin üretimindeki her adım, kusurların oluşamayacağı şekilde tasarlanmıştır. Motoline, yüksek nitelikli kadrosu, küresel standartlaştırılmış bir yönetim sistemi anlayışı ve titiz yönergelere bağlılığı ile, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, üretim sürecinin sonunda yüksek kaliteli bir ürünü garanti edebilir.

Lojistik Faktörü
Kaliteli bir ürün elbette aynı düzeyde bir hizmet ile sizlere ulaşmalıdır. Bunu üretim bandından market rafına kadar olan tüm lojistik süreç boyunca sunuyoruz. Hizmet için en önemli parametrelerimizden biri tedarik yönetimidir: %95'in üzerinde bir skorla, Motoline bu alanda ihtiyaçlarınızı azami ölçüde karşılar. Doğru filtrelerin, doğru miktarda, doğru zamanda, doğru yere tedarik edilmesinin genel prensiplerine ek olarak, siparişlerdeki değişiklikler veya özelleştirilmiş ambalajlama gibi diğer noktalar da Motoline hizmetlerinin yararlanabileceğiniz bir başka safhasıdır.

FİYAT ALMAK VE SORULARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN