0216 377 80 86 info@istanbulotopar.com
Cumhuriyet Mahallesi Mert Sk No:3/B Kartal / İstanbul

Kariyer

İstanbul Oto Parçaları LTD ŞTİ olarak alman araçlarında güç ve verimliliği artırıyoruz. Bunu yapmak için, tutkuyu, enerjiyi ve bilgiyi mesleğine adapte edebilen, otomotiv sektöründe önde gelen filtre ithalatçısı olmamıza yardımcı olacak şekilde uygulayan yüksek performanslı profesyonelleri istihdam ediyoruz.

Neden İstanbul Oto ?
Piyasada Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka araçlara hizmet veren servisler ve tamir sektöründe hizmet veren firmalar bizim markamızı tanıyor. Akıllarda negatif düşünce uyandıracak geçmişe sahip değiliz. Çalışanlarımız otomotiv sektörüne getirdiğimiz kaliteden ve başarıdan dolayı temsil ettikleri firma ile gurur duyma şansı buluyor. Çalışanlarımıza uğraştıkları iş üzerinde kendilerini ispat fırsatı veriyoruz. Çalışanlarımızın azmi derhal fark ediyor ve başarılarını arttırmaları için teşvik ediyoruz.

Kim bunun bir parçası olmak istemez ki?
İstanbul Oto; Fırsat Eşitliği Tanır İlginizi çekmeyi başardıysak derhal bize ulaşın. Yeteneklerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Sizin gibi profesyonellerle çalışmak bizim için gurur kaynağıdır.

İletişim: info@istanbulotopar.com

FİYAT ALMAK VE SORULARINIZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN